Certyfikacja ISO 37001 z akredytacją - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 03/12/2021

Z dumą informujemy, że jako pierwsza jednostka certyfikująca w Polsce uzyskaliśmy akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA) w zakresie certyfikacji Systemów zarządzania działaniami antykorupcyjnymi zgodnie z ISO 37001 (ABMS).

Zadaniem normy ISO 37001 – Systemu zarządzania działaniami antykorupcyjnymi jest wprowadzenie systemowego podejścia do zagrożeń korupcyjnych, z którymi wiele organizacji ma na co dzień do czynienia.

ISO 37001 może pomóc organizacji wdrożyć racjonalne i adekwatne środki mogące zapobiegać wystąpieniu korupcji, ograniczać możliwość wystąpienia zdarzeń korupcyjnych oraz ich potencjalnych skutków. Może także pomagać w wykrywaniu zdarzeń korupcyjnych, wyjaśnianiu podejrzeń i w zapewnieniu odpowiedniego reagowania na takie zdarzenia lub podejrzenia.

Posiadanie przez organizację, certyfikowanego przez niezależną, akredytowaną jednostkę, Systemu zarządzania działaniami antykorupcyjnymi jest świadectwem dla kontrahentów, że organizacja ta działa zgodnie z prawem i przyjętym kodeksem etyki.

Zapraszamy do współpracy w zakresie certyfikacji systemu zarządzania działaniami antykorupcyjnymi oraz certyfikacji systemów zarządzania.

Pełen zakres naszej akredytacji dostępny jest na stronie PCA  

Pozostałe ważne informacje

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ