Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 18/07/2018

International Register of Certificated Auditors (IRCA) jest największą, międzynarodową jednostką certyfikującą kursy dla audytorów Systemów Zarządzania.

15 listopada 2017 r. Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. dołączyło do grona światowych organizacji szkoleniowych, które zdobyły kwalifikacje i uprawnienia potrzebne do nauczania pod patronatem IRCA.  Teraz startujemy z pierwszym certyfikowanym przez IRCA szkoleniem Auditor Wiodący Systemu Zarządzania Jakością (CQI/IRCA 1953), na które zapraszamy osoby, obecnie będące praktykami ds. jakości lub w zakresie audytowania i aspirujące do dalszego rozwoju w tych dziedzinach.

Certyfikowane szkolenia CQI i IRCA to szereg szkoleń dotyczących jakości i audytowania. Każdy kurs szkoleniowy jest przygotowany na podstawie określonych wytycznych CQI, co zapewnia uczestnikom najwyższe standardy oraz wyrównanie poziomu nauczania na całym świecie.

Kursy IRCA są wspierane przez każdy z elementów w ramach doskonalenia kompetencji (zarządzanie, zapewnienie jakości, doskonalenie, przywództwo i kontekst), dzięki czemu rezultat szkolenia obejmuje umiejętności i rodzaje zachowań, które audytorzy muszą opanować, aby być skutecznymi w swojej pracy.

Ukończenie certyfikowanych szkoleń CQI i IRCA gwarantuje spełnienie wymagań szkoleniowych i umożliwia złożenie wniosku do CQI lub IRCA oraz ubieganie się o tytuł certyfikowanego auditora IRCA.

Aby ubiegać się o uzyskanie certyfikatu audytora IRCA lub członka CQI, odwiedź stronę www.quality.org po więcej informacji.

Zapraszamy do zapoznania się z całościową ofertą organizowanych przez nas szkoleń.

Pozostałe ważne informacje