CERTYFIKACJA ROLNICTWA EKOLOGICZNEGO – ROZWIJAMY ZESPÓŁ I POSZERZAMY OFERTĘ - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 30/03/2017

Zespół specjalistów – rośniemy w siłę

Zespół ekspertów oddziału w Pile powiększył się o nowych pracowników, dzięki którym możemy certyfikować więcej podmiotów oraz wykonywać badania laboratoryjne w szerszym zakresie, skracając czas ich realizacji.

Działamy w całej Polsce

Współpracujemy z licznym gronem inspektorów rolnictwa ekologicznego, których zaangażowanie i wysoki poziom specjalizacji pozwala na sprawne i kompleksowe przeprowadzenie procesu certyfikacji rolnictwa ekologicznego na terenie całej Polski.

Badania laboratoryjne – nowa oferta dla leśnictwa

Oferta naszego laboratorium od niedawna obejmuje również specjalistyczne badania dla leśnictwa, dzięki którym możemy precyzyjnie określić zawartość cukru w łyku drzew. Badania te pomagają naukowcom w opracowaniu skutecznych metod ochrony drzew przed zwierzyną leśną.

Jeszcze więcej Klientów

Grono Klientów certyfikacji rolnictwa ekologicznego intensywnie się poszerza, co świadczy przede wszystkim o dynamicznym rozwoju rynku produktów ekologicznych i wzroście zapotrzebowania konsumentów na wyroby z ekologicznym znakiem jakości. Przybywa zarówno przetwórni ekologicznych, jak i podmiotów wprowadzających na rynek produkty ekologiczne. Osobną, nową grupą wśród naszych Klientów są sklepy, które poprzez platformy internetowe sprzedają produkty ekologiczne, a które zgodnie z najnowszym stanowiskiem GIJHARS (Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych), również podlegają certyfikacji.

Pomyślnie przeszliśmy wszystkie kontrole

Nasz zespół certyfikacji rolnictwa ekologicznego oddziału w Pile po raz kolejny przeszedł pomyślnie wszystkie kontrole i audyty prowadzone przez GIJHARS, wojewódzkie inspektoraty JHARS oraz PCA (Polskie Centrum Akredytacji). Cieszymy się, że nasze działania i sposób pracy zostały wysoko ocenione przez jednostki nadrzędne. Niezmiennie jest to dla nas powód do zadowolenia, ale również impuls do dalszego rozwoju oferty usług w obszarze certyfikacji rolnictwa ekologicznego.

Oferta certyfikacji – już wkrótce nowe produkty

Stale monitorując zmiany w przepisach prawnych dotyczących certyfikacji rolnictwa ekologicznego oraz bieżące potrzeby przedsiębiorców, rozwijamy nowe rodzaje usług o kolejne produkty uwzględniając potrzeby naszych Klientów – informacje o nowościach już wkrótce na naszej stronie i profilach w mediach społecznościowych.

Pozostałe ważne informacje

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ