„Innowacja – Strategia – Organizacja. Nowoczesne instrumenty zarządzania sektorem publicznym” - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 24/10/2016

„Innowacja – Strategia – Organizacja. Nowoczesne instrumenty zarządzania sektorem publicznym” to tytuł konferencji, która odbyła się w Urzędzie Miasta Krakowa 7 października 2016 r.

Okazją do prezentacji innowacyjnych rozwiązań zarządczych był jubileusz 10-lecia certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001. Certyfikację Systemu Zarządzania (wraz z komponentem bezpieczeństwa informacji) w Urzędzie Miasta Krakowa prowadzi Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. już od 2014 roku

Podczas konferencji podsumowano 10 lat funkcjonowania Systemu podkreślając, w jaki sposób zmienił on postrzeganie Urzędu przez jego klientów. Prelegenci zaprezentowali innowacyjne rozwiązania w różnych obszarach: kontrola zarządcza, informatyka, finanse, zamówienia publiczne, zarządzanie projektami, badania satysfakcji klienta.

Ważną częścią konferencji był panel dyskusyjny, w którym wzięła udział Wiceprezes PCBC S.A. Anna Wyroba. Paneliści poszukiwali odpowiedzi na pytanie o dalsze kierunki w zarządzaniu oraz sposób wdrażania innowacyjnych działań w przyszłości. Cenny wkład do dyskusji wnieśli zaproszeni przedstawiciele świata nauki i biznesu.

Duże zainteresowanie konferencją potwierdza pozycję lidera krakowskiego Magistratu na polu wdrażania innowacyjnych narzędzi zarządczych.

 

Fot. Bogusław Świerzowski/krakow.pl.

Pozostałe ważne informacje

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ