Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 08/11/2018

„W XXI wieku rozumienie jakości nie jest już postrzegane jako synonim luksusu ale stanowi wyzwanie w każdej dziedzinie życia.  Jakość definiowana jest  m.in. z pkt. widzenia producenta jak i z pkt. widzenia konsumenta. Obecnie synonim słowa wysoka jakość to: produkt dobry, firmowy, markowy, w dobrym gatunku, wysokiej klasy, wartościowy, wysokiej próby itp. 

Ale nie zapominajmy, że to już Platon w IV w p.n.e. powiedział, że „Jakość to pewien stopień doskonałości” a Arystoteles odnosząc się do średniowiecznego rzemiosła mówił, że „jakość określa się poprzez cechy przedmiotu” .  Dalej cytując klasyka E. Deminga nie można zaprzeczyć, że „jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje się nowych rozwiązań” .

Tak więc jakość  to standard dla współczesnych organizacji, a w kategoriach kosztów jasnym staje się, że brak jakości jest znaczącym kosztem dla każdej organizacji.„

                                                                                                       Anna Wyroba, Wiceprezes Zarządu PCBC S.A.

 

Listopad to dla PCBC nie tylko miesiąc jakości, w którym świętuje się Światowy Dzień Jakości oraz Europejski Tydzień Jakości. 8 listopada 1958 r. została przyjęta uchwała Rady Ministrów w sprawie oznaczania wyrobów znakiem jakości. Uznaje się to za początek działania w Polsce Biura Znaku Jakości przekształconego następnie w Centralne Biuro Jakości Wyrobów. Kontynuatorem tych tradycji jest obecne Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Tak więc listopad jest dla nas początkiem naszej działalności.

 

Aby wyróżnić listopad jako miesiąc jakości proponujemy Państwu PROMOCJĘ  na certyfikację systemu zarządzania jakością ISO 9001. System ten jest narzędziem umożliwiającym każdemu przedsiębiorstwu podnoszenie poziomu jakości wytwarzanych wyrobów czy też świadczonych usług, poprzez ciągłe doskonalenie metod i sposobów działania.

 

PROMOCJA10 % rabatu – dotyczy wszystkich klientów, którzy złożą u nas Wniosek na certyfikację systemu zarządzania ISO 9001 do końca listopada br.

Serdecznie ZAPRASZAMY do kontaktu!! Nie przegapcie takiej okazji!

Pozostałe ważne informacje