Nowe logo PCBC S.A. kolejnym krokiem na ścieżce jakości - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 01/03/2023

Szanowni Państwo,

mam przyjemność poinformować, że Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. zakończyło proces rebrandingu i od 1 marca 2023 posługuje się nowym logotypem.

Decyzja o rebrandingu była kolejnym krokiem w rozwoju firmy i wzmacnianiu jej rynkowych kompetencji.

Nowa strategia rozwoju Spółki, opracowana w roku 2022 i nowa strategia marki, znalazły odbicie w projekcie graficznym nowego logotypu, którym chcemy podkreślić kluczowe wartości, jakimi kierujemy się w codziennej pracy na rzecz naszych Klientów, jak profesjonalizm, bezstronność, rzetelność i zaangażowanie.

Ponad 60-letnia historia firmy jest naszym wielkim powodem do dumy, ale też wyzwaniem, które zmusza nas do ciągłego poszukiwania równowagi pomiędzy tradycją a nowoczesnością, stabilnością a ciągłością.

Dlatego pracując nad nowym logo zdecydowaliśmy, aby orzeł, który towarzyszył nam w logo od roku 1994, nadal z nami pozostał, podkreślając nasze dumne dziedzictwo. Orzeł pojawił się w naszym logo w dniu, kiedy na mocy ustawy Sejmu RP Centralne Biuro Jakości Wyrobów przekształcone zostało w Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

Oprócz tego elementu w nowym logo odnajdziecie Państwo symboliczną reprezentację biało-czerwonej flagi, której kształt i umiejscowienie podkreślają motyw ruchu, dynamiki, postępu i rozwoju firmy. Wykorzystanie koloru granatowego w logotypie ma za zadanie podkreślić fakt, że w naszej pracy myślimy przede wszystkim o biznesowych potrzebach naszych klientów.

Wierzę, że nowy kompleksowo opracowany system identyfikacji wizualnej naszej firmy ułatwi Państwu poruszanie się wśród produktów, które oferuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

W wielu naszych materiałach spotkacie się Państwo z nowym elementem graficznym, symbolizującym 3 główne filary naszych usług, jakimi są CERTYFIKACJA, BADANIA I SZKOLENIA. Filary te stanowią dziś podstawę naszej działalności, ale naszym celem jest ciągły rozwój i poszerzanie aktywności o nowe obszary, zgodnie z potrzebami rynku i najnowszymi światowymi trendami. Nasze nowe logo, w którym nowoczesność łączy się z naszą historią, jest symbolem tej drogi.

Mam nadzieję, że na długo pozostaniemy partnerami na ścieżce jakości.

Aleksandra Kostrzewa

Prezes PCBC S.A.

Nasz nowy logotyp występuje w dwóch wersjach kolorystycznych.

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe ważne informacje

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ