PCBC S.A. zostało członkiem Polskiego Klastra Budowlanego - Krajowego Klastra Kluczowego - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 29/03/2022

 

Miło nam poinformować, że Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. zostało członkiem Polskiego Klastra Budowlanego – Krajowego Klastra Kluczowego

Polski Klaster Budowlany jest największym Klastrem działającym w branży budowlanej. Jako jedyny z branży, może poszczycić się statusem Krajowego Klastra Kluczowego w odnowionej certyfikacji.

Klaster jest zrzeszeniem ponad 300 przedsiębiorstw działających w branży budowlanej, których siedziby zlokalizowane są na terenie całego kraju. Do klastra należą m.in. generalni wykonawcy, architekci, producenci materiałów i chemii budowlanej, producenci stolarki otworowej, wyposażenia wnętrz, mebli i rolet.

Przynależność do Krajowego Klastra Kluczowego, to nie tylko prestiż, ale również szansa na dalszy rozwój, podejmowanie współpracy branżowej z pozostałymi Klastrowiczami, a co za tym idzie zdobywanie nowych rynków. Ponadto, uczestnictwo w Klastrze Kluczowym, daje zwiększoną szansę na pozyskiwanie dofinansowania z Unii Europejskiej, co wiąże się z otrzymywaniem dodatkowych punktów w konkursach oraz możliwością aplikowania do konkursów unijnych dedykowanych tylko i wyłącznie dla klastrów kluczowych.

Więcej informacji o Polskim Klastrze Budowlanym – http://www.budowlanyklaster.pl/

Pozostałe ważne informacje

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ