Zapisz się na nasz
NEWSLETTER
Utworzono: 06/12/2017
Będąc współorganizatorem konkursu Polskiej Nagrody Jakości, wraz z Krajową Izbą Gospodarczą i Polskim Forum ISO 9000, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji tego wydarzenia.
Polska Nagroda Jakości to wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom za wdrażanie koncepcji zarządzania przez jakość – TQM (Total Quality Management) już od ponad 20 lat.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu:
XXIV edycji konkursu Polska Nagroda Jakości – 2018 (WARUNKI KONKURSU)
Koncepcja Polskiej Nagrody Jakości jest oparta na Modelu Znakomitości EFQM (Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością). Model ten to kryteria nowoczesnej, światowej koncepcji zarządzania organizacją – Total Quality Management (TQM). W Polsce ta koncepcja została nazwana „Zarządzanie przez Jakość” – ZPJ.
Od początku ustanowienia tej nagrody cieszy się ona dużym zainteresowaniem zarówno przedsiębiorców jak i organizacji samorządowych i publicznych.
Polska Nagroda Jakości ma za zadanie promowania nowoczesnych metod zarządzania, które pozwolą naszym organizacjom osiągać sukces na rynku krajowym i międzynarodowym.
Wręczenie nagród nastąpi, jak co roku, w listopadzie 2018 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.
Model „Znakomite Przywództwo” to jakościowe zasady dla Menadżerów – Liderów, którzy stosując je są zdolni prowadzić organizację do nowych wyzwań i osiągać wraz z załogą wyróżniające się wyniki.
Znakomite Przywództwo, czyli realizacja przywództwa, to ustalanie celów i kierunków rozwoju organizacji, wspieranie ich realizacji oraz kontrola uzyskiwanych efektów.
Celem Modelu „Znakomite Przywództwo” jest wdrażanie zasad, które pomogą tworzeniu oraz promowaniu w Polsce wybitnych Menadżerów – Liderów – świata nauki, praktyki, polityki i masmediów, którzy swoją codzienną pracą będą przyczyniać się do rozwoju polskiej gospodarki, polityki, samorządności, nauki, kultury oraz będą wdrażać i upowszechniać nowoczesne metody zarządzania, a tym samym przyczyniać się do poprawy jakości życia polskich obywateli.
Model „Znakomity Pełnomocnik Systemów Zarządzania” to jakościowe zasady dla Pełnomocników, którzy stosując je są zdolni doskonalić systemy zarządzania i osiągać wraz z kierownictwem i załogą wyróżniające się wyniki.
Znakomite Pełnomocnictwo, czyli realizacja przywództwa w zarządzaniu systemami jakości, to ustalanie celów i kierunków rozwoju systemów zarządzania, wspieranie ich realizacji oraz kontrola uzyskiwanych efektów.
Celem Modelu „Znakomity Pełnomocnik Systemów Zarządzania” jest wdrażanie zasad, które pomogą doskonaleniu oraz promowaniu w Polsce wybitnych Liderów tych systemów, którzy swoją codzienną pracą przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki, polityki, samorządności, nauki, kultury oraz wdrażają i upowszechniają w swoich organizacjach nowoczesne metody zarządzania, a tym samym przyczyniają się do poprawy jakości działalności organizacji.
Z pierwszej ręki otrzymuj informacje
dotyczące certyfikacji systemów i wyrobów.
Bądź na bieżąco z naszymi promocjami, wydarzeniami oraz ofertą szkoleń.
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą i prześlemy szczegółowe warunki współpracy.