Smart City - Inteligentne usługi miejskie - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 30/04/2019

Inteligentne miasta to w ostatnich latach bardzo popularny temat.

PCBC S.A., prowadząc aktywną współpracę z jednostkami samorządu terytorialnego, ma możliwość przyglądać się, jak dynamicznie i sprawnie rozwijają się miasta, służąc lokalnej społeczności. Jednak brak ustrukturyzowanego podejścia do tego tematu może powodować chaos i problemy z podjęciem decyzji, w którą stronę konkretne miasto powinno budować swoją strategię, aby wykazać, że jego inteligencja rośnie oraz że zapewnia zrównoważony rozwój miejski w różnych dziedzinach.

Okazuje się, że chociaż od 2015 roku mówimy o trzeciej generacji Smart Cities opartej na twórczym zaangażowaniu mieszkańców, w dalszym ciągu wyjaśnienia wymagają podstawowe pojęcia i definicje obszarów działania miasta inteligentnego. Dlatego też uruchamiamy cykl szkoleń skierowanych do włodarzy miast, Pełnomocników Miast ds. Smart City, bądź też innych osób odpowiedzialnych za strategię, wdrażanie czy koordynowanie projektów w obszarze inteligentnych miast, zrównoważonego rozwoju miejskiego i poprawy jakości życia.

Pierwsze z cyklu szkolenie – Jakość życia w mieście – inteligentne usługi miejskie, zrównoważony rozwój a Smart City już 13 czerwca br. ZAPRASZAMY!

Pozostałe ważne informacje

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ