TARGI WYPOSAŻENIA I SPRZĘTU MEDYCZNEGO - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 05/02/2018

Serdecznie zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Sprzętu Medycznego SALMED, które odbędą się w dniach 15-17.03.2018 r.w Poznaniu.

SALMED to miejsce spotkań nie tylko producentów i dostawców aparatury i instrumentów medycznych ale także okazja do nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i nauki.

Zachęcamy do udziału w organizowanej przez nas w dniu 16.03.2018 r. konferencji pt. – NOWE ROZPORZĄDZENIA UNIJNE DOTYCZĄCE WYROBÓW MEDYCZNYCH ORAZ WYROBÓW MEDYCZNYCH DO DIAGNOSTYKI IN VITRO.

Szczegółowe informacje na temat tego jakie zmiany wprowadzają nowe rozporządzenia w zakresie wyrobów medycznych, wyrobów do diagnostyki in vitro, badań klinicznych oraz kontroli organów nadzoru przedstawią Adam Sobantka – Dyrektor Zakładu ds. Certyfikacji Wyrobów Medycznych w PCBC oraz Monika Mroczkiewicz – Zastępca Dyrektora Zakładu ds. Certyfikacji Wyrobów Medycznych w PCBC.

Konferencja adresowana jest do: uczestników targów, wytwórców, dystrybutorów, importerów, autoryzowanych przedstawicieli oraz użytkowników wyrobów medycznych.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska nr 52 i zapoznania się z ofertą naszych usług – certyfikacją wyrobów medycznych.

Pozostałe ważne informacje

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ