Usługi sprzątania z licencją EU Ecolabel - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 02/08/2019

W dniu 29.07.2019 r. Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. przyznało pierwszą w Polsce licencję EU Ecolabel w zakresie usług sprzątania pomieszczeń. Prawo używania oznakowania EU Ecolabel (PL/052/001) uzyskał Pakar Service Sp. z o.o. Departament EKO, który realizuje usługi utrzymania czystości w obiektach handlowych, wyłączając dezynfekcję oraz aromatyzację.

Świadomość ekologiczna systematycznie rośnie, co wpływa na to, że podmioty wykazują coraz większe zainteresowanie produktami przyjaznymi dla środowiska, i zwracają uwagę na posiadane przez nie aprobaty ekologiczne. Cztery z pięciu europejskich nabywców chciałoby mieć dostęp do usług przyjaznych środowisku, pod warunkiem że zostały one poddane weryfikacji przez niezależne jednostki właściwie. Takim potwierdzeniem jest uzyskanie europejskiego oznakowania ekologicznego EU Ecolabel. Przyznanie spółce „Pakar Service Sp. z o.o. Departament EKO” prawa używania oznakowania EU Ecolabel, to gwarancja jakości dostarczanych usług, ale również potwierdzenie stosowania przez spółkę produktów i akcesoriów do czyszczenia mających niewielki wpływ na środowisko. Spółka realizuje szkolenia pracowników w zakresie ochrony środowiska, podstaw systemu zarządzania środowiskowego i właściwej segregacji odpadów.

Serdecznie gratulujemy Zarządowi i pracownikom firmy Pakar Service Sp. z o.o. dużej świadomości ekologicznej, włożonego wysiłku w ustawienie procesów i przygotowanie dokumentacji oraz życzymy dalszej owocnej pracy w realizacji zadań sprzyjających ochronie środowiska.

Pozostałe ważne informacje

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ