Szkolenia z IQNet Academy - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 15/12/2016

Na przełomie listopada i grudnia 2016 r. w Oslo w Norwegii odbyło się spotkanie jednostek certyfikujących systemy zarządzania należących do IQNet z całego świata. Oprócz Polski, którą PCBC S.A. reprezentuje jako stały partner IQNet od 1997 roku, na spotkaniu obecne były jednostki m. in. z Meksyku, Chin, Japonii, Federacji Rosyjskiej, Gwatemali, Austrii czy Niemiec.

Spotkanie dotyczyło podsumowania osiągnięć zanotowanych w ubiegłym roku oraz planów na najbliższe lata, co do których wypracowano wspólne, międzynarodowe stanowisko. Do najważniejszych dyskutowanych zagadnień można zaliczyć między innymi kierunki zmian w strategii działania IQNet, rozwój nowych produktów, czy też współpracę międzynarodową z EA, IAF i ISO.

Spotkanie w Oslo było dla nas dodatkowo ważne, ponieważ przy jego okazji oficjalnie sfinalizowaliśmy rozszerzenie współpracy z IQNet o działania w ramach IQNet Academy i formalnie już od stycznia 2017 roku do naszej stałej oferty szkoleniowej wchodzą szkolenia dla auditorów wewnętrznych i auditorów wiodących z kluczowych norm, prowadzone pod nadzorem IQNet Academy.

Szkolenia w ramach IQNet Academy oferują uczestnikom szereg dodatkowych korzyści, z których najważniejsza to uzyskanie międzynarodowego certyfikatu IQNet Academy i możliwość rejestracji przebytych szkoleń na stronie IQNet Academy, co znacząco uwiarygadnia posiadane kompetencje w CV.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem naszych szkoleń na pierwsze półrocze 2017 roku, szczególnie polecając szkolenia z oznaczeniem IQNet!

Wszelkie informacje dotyczące szkoleń otrzymają Państwo kontaktując się mailowo lub telefonicznie:

Zespół ds. Szkoleń   

tel.: + 48 22 46 45 258

kpostek@pcbc.gov.pl

Pozostałe wydarzenia

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ