JAK SKUTECZNIE ŁĄCZYĆ MEDYCYNĘ Z BIZNESEM? - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 08/11/2016

Konferencja Galien Summit 2016 pod patronatem PCBC S.A. – miejsce spotkań innowatorów z inwestorami

JAK SKUTECZNIE ŁĄCZYĆ MEDYCYNĘ Z BIZNESEM?

Galien Summit to konferencja towarzysząca finałowi tegorocznej edycji Prix Galien Polska, która odbędzie się 16 listopada 2016 r. w warszawskim hotelu Hilton.

To niezwykłe wydarzenie, które PCBC S.A. objęło swoim patronatem, ma być wsparciem dla inicjatyw rządowych, międzynarodowych, katalizatorem innowacji nauki polskiej.

Zgodnie z zamysłem organizatorów Galien Summit ma stać się „wydarzeniem, które na stałe zagości w branży (medycznej), wnosząc do niej nową jakość i pomagając skutecznie w łączeniu nauki z biznesem, otwierając nowe synergiczne perspektywy do współpracy w obszarze medycyny oraz wspólnych przedsięwzięć biznesowych. Promocja innowacyjności i pomysłowości to nie tylko lepszy świat dla pacjentów, ale to także wzrost gospodarczy, nowe miejsca pracy, promocja Polski”.

W bogatym programie konferencji szczególnie polecamy wykład naszego eksperta Adama Sobantki – Dyrektora Zakładu ds. Certyfikacji Wyrobów Medycznych, który przedstawi dwa tematy: „Jak uniknąć błędów rejestrując wyrób medyczny” oraz „Nowe rozporządzenia unijne, które mają w przyszłym roku zastąpić dyrektywy medyczne”.

Pozostałe wydarzenia

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ