OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PRZEJDŹ NA ZIELONĄ STRONĘ MOCY! - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 13/03/2023

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. zaprasza na ogólnopolską konferencję.

Adresaci Konferencji

Konferencja skierowana jest do:

  • przedstawicieli organizacji zajmujących się raportowaniem ESG,
  • osób odpowiedzialnych za wdrożenie zielonych zamówieniach publicznych,
  • organizacji branżowych,
  • producentów / usługodawców, importerów, dystrybutorów,
  • konsumentów,
  • przedstawicieli sieci handlowych.

Tematyka Konferencji

Podczas konferencji pragniemy odpowiedzieć na pytania nurtujące zarówno konsumentów jak i osoby odpowiedzialne za wdrożenie w swoich organizacjach tzw. zielonych kryteriów.

Wiedza na ten temat ułatwi przygotowanie się do nowych wymogów, które niebawem staną się kluczowym elementem w działaniach biznesowych, zwłaszcza na rynku Unii Europejskiej.

Pytania o wiarygodność etykiet środowiskowych, greenwashing czy stopień realizacji celów zrównoważonego rozwoju, już są głównymi tematami w trakcie rozmów handlowych, marketingowych i finansowych między kontrahentami i konsumentami, dlatego realizacja strategii zrównoważonego rozwoju będzie priorytetowym zadaniem dla firm.

Patronaty

Konferencja została objęta honorowym patronatem przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Instytut Ochrony Środowiska-Państwowy Instytut Badawczy, Polską Izbę Przemysłu Chemicznego, Federację Konsumentów, patronatem partnerskim przez Instytut ESG, Polskie Stowarzyszenie ESG oraz patronatem medialnym przez Teraz Środowisko.

Jak zapisać się na Konferencję?

Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie https://rejestracja.pcbc.gov.pl

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w Konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 kwietnia 2023 r.

ZAPRASZAMY!

Pozostałe wydarzenia

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ