Program Go Green, Go Glean - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 04/10/2018

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. wraz z EPP, wiodącym właścicielem i zarządcą centrów handlowych w Polsce, uruchamiają pionierski na polskim rynku program „Go Green, Go Clean”.

Go Green, Go Clean” to pierwszy w Polsce projekt, którego celem jest promocja przyjaznych środowisku usług sprzątających oznakowanych oficjalną etykietą EU Ecolabel i spełniających rygorystyczne standardy środowiskowe zdefiniowane przez Unię Europejską.      

W ramach wspólnej inicjatywy zostanie podjętych szereg działań mających na celu upowszechnianie w pełni ekologicznych, tj. przyjaznych środowisku oraz ludziom, usług, rozwiązań i środków związanych z utrzymaniem czystości m.in. w obiektach handlowych oraz obiektach użyteczności publicznej.

Oznakowanie ekologiczne Ecolabel to oficjalne, europejskie wyróżnienie, funkcjonujące na rynku od ponad 25 lat, przyznawane wyrobom i usługom przyjaznym dla środowiska, spełniającym wysokie standardy jakościowe i zdrowotne. Od 2 maja br. przyznawane jest również przyjaznym dla środowiska i spełniającym najwyższe standardy jakościowe i zdrowotne usługom w zakresie sprzątania.

 

Więcej o certyfikacji EU Ecolabel – tutaj

Pozostałe wydarzenia

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ