Spotkanie czołowych jednostek certyfikujących systemy zarządzania należących do IQNet - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 20/05/2019

W dniach 5-10.05.2019 r. w Kartagenie w Kolumbii odbyło się spotkanie czołowych jednostek certyfikujących systemy zarządzania z całego świata należących do International Quality Network, IQNet.

Spotkanie dotyczyło między innymi podsumowania osiągnięć IQNet za rok 2018, działań podjętych w roku 2019 oraz dalszych planów na najbliższe lata. Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. jako stały partner IQNet od roku 1997 roku również aktywnie uczestniczyło w spotkaniu. Szczegółowe zagadnienia omawiane w czasie posiedzenia dotyczyły między innymi strategii rozwoju IQNet na najbliższe lata, rozwoju nowych narzędzi stosowanych w komunikacji między partnerami, szczegółowych zadań pojawiających się w codziennej działalności jednostek certyfikujących, jak również zmian w standardach ISO, także wynikających z aktywności IQNet w międzynarodowych organizacjach działających na rynku oceny zgodności.

W spotkaniu uczestniczyły jednostki certyfikujące z całego świata (Meksyk, Chiny, Korea, Japonia, Wenezuela, Federacja Rosyjska, Irlandia, Norwegia, Austria, Niemcy, inne). Gospodarzem spotkania była kolumbijska jednostka certyfikująca ICONTEC International.

Z przyjemnością informujemy naszych klientów obecnych i przyszłych o wartości dodanej jaką jest certyfikat IQNet uznawany z wzajemnością przez 34 kraje świata. Zapraszamy do współpracy.

Pozostałe wydarzenia

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ