TARGI COSMETICBUSINESS POLAND - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 20/09/2017

CosmeticBusiness Poland to jedyne branżowe targi B2B w Polsce dla dostawców produktów i usług dla przemysłu kosmetycznego i chemii gospodarstwa domowego, 27-28 września w Warszawie.

Jak mówią organizatorzy, targi to idealne miejsce dla producentów kosmetyków, właścicieli marek, specjalistów ds. recepturowania oraz kreatorów marek na nawiązanie kontaktów biznesowych z kluczowymi dostawcami wszystkich etapów produkcji oraz pozyskanie nowych pomysłów i rozwiązań dla swoich produktów.

Z naszego doświadczenia potwierdzonego badaniami konsumenckimi* wynika, że klienci poszukują na rynku produktów, które przede wszystkim spełniają ich wymagania pod względem jakości i najczęściej dokonując wyboru przy półce sklepowej kierują się znakiem jakości na opakowaniu.

Wysoką jakość wyrobów kosmetycznych i chemii gospodarstwa domowego potwierdzają znaki jakości np. EKO – CERTYFIKOWANY KOSMETYK NATURALNY oraz ECOLABEL , które są wyznacznikiem dobrego produktu spełniającego wymagające kryteria jakościowe.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 500 w holu nr 4, gdzie będzie można poznać pełną ofertę certyfikacji wyrobów kosmetycznych i chemicznych oraz porozmawiać z naszymi ekspertami na temat korzyści jakie daje potwierdzenie jakości wyrobu znakiem certyfikacji.

 

*Badanie przeprowadzone w czerwcu 2017 r. na próbie 2000 osób.

Pozostałe wydarzenia

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ