XXIII POLSKI DZIEŃ JAKOŚCI połączony z jubileuszem 60-lecia Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 06/11/2019

60 lat to bardzo dobra okazja do wspólnego świętowania.

Wczoraj w Warszawie w Centrum Praskim KONESER, odbył się  XXIII POLSKI DZIEŃ JAKOŚCI połączony z jubileuszem 60-lecia Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Niezwykły dzień podczas, którego mogliśmy spotkać się w gronie naszych klientów – przedstawicieli świata nauki, biznesu, administracji rządowej i samorządowej, przedstawicieli służby zdrowia, stowarzyszeń oraz izb przemysłowych, a także naszych auditorów, trenerów oraz pracowników.

To był również dobry moment na spojrzenie wstecz, podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, nagrodzenie firm zaangażowanych w rozwój systemów zarządzania oraz wysłuchanie ciekawych wystąpień naszych gości.

Dziękujemy za wystąpienia, za ciepłe słowa oraz listy gratulacyjne, które otrzymaliśmy z okazji jubileuszu.

Na zdjęciu: Lucyna Olborska, Dyrektor Polskiego Centrum Akredytacji, Autor zdjęcia: PCBC S.A.

Na zdjęciu: Anna Miazek, Naczelnik Wydziału Departamentu Jednostek Nadzorujących i Pogległych

w Ministerstwie Przedsiebiorczości i Technologii, Autor zdjęcia: PCBC S.A.

Na zdjeciu: Pedro Castro Alves, Dyrektor Zarządzający Międzynarodowej Sieci Jednostek Certyfikujących IQNet, Autor zdjęcia: PCBC S.A.

Na zdjęciu: Tomasz Schweitzer, Prezes Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Autor zdjęcia: PCBC S.A.

Uroczystość odbyła się pod hasłem „Łączy nas jakość i… doświadczenie”

Wczorajsze wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym:

 • Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii
 • Międzynarodowej Sieci Jednostek Certyfikujących IQNet

Polski Dzień Jakości to cykliczne święto przedsiębiorców i organizacji, które od lat rozwijają międzynarodowe normy i standardy zarządzania w Polsce i na świecie.

Tradycyjnie już podczas każdego Polskiego Dnia Jakości nagradzamy naszych klientów, którzy mogą poszczycić się wyjątkowymi osiągnięciami w dziedzinie jakości systemów zarządzania lub produkcji wyrobów zgodnie z najwyższymi standardami, oraz z którymi łączy nas wieloletnia współpraca.

W tym roku w gronie wyróżnionych znaleźli się

 • CARDIONOVUM GmbH z Bonn z Niemiec – firma otrzymała statuetkę za produkcję i promocję wysokiej jakości wyrobów medycznych

Autor zdjęcia: PCBC S.A.

 • Grupa LOTOS S.A. z Gdańska – firma otrzymała statuetkę za promowanie międzynarodowych standardów zarządzania

Autor zdjęcia: PCBC S.A.

 • H+H Silikaty Sp. z o.o. z Warszawy – firma otrzymała statuetkę za innowacyjność rozwiązań produktowych, dynamiczny rozwój na polskim rynku oraz działania na rzecz zrównoważonego rozwoju

Autor zdjęcia: PCBC S.A.

 • KGHM ZANAM S.A. z Polkowic – firma otrzymała statuetkę za promowanie międzynarodowych standardów zarządzania

Autor zdjęcia: PCBC S.A.

 • Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA z Wysokie Mazowieckie – firma otrzymała statuetkę za promowanie międzynarodowych standardów zarządzania

Autor zdjęcia: PCBC S.A.

 • PAULA Ingredients Sp. z o.o. z Kalisza – firma otrzymała statuetkę za produkcję i promocję wysokiej jakości wyrobów ekologicznych

Autor zdjęcia: PCBC S.A.

 • Urząd Miasta Szczecin – urząd otrzymał statuetkę za promowanie międzynarodowych standardów zarządzania

Autor zdjęcia: PCBC S.A.

Wszyscy wyróżnieni

Autor zdjęcia: PCBC S.A.

Zostały również uhonorowane organizacje, które jako pierwsze w Polsce uzyskały licencję na używanie oznakowania ekologicznego EU Ecolabel dla swoich wyrobów i usług.

Certyfikaty odebrały:

 • MIRANDA Spółka z o.o. , która jako pierwsza w Polsce otrzymała licencję EU Ecolabel przyznaną w zakresie wyrobów włókienniczych
 • PAKAR SERVICE  Sp. z o.o. , która jako pierwsza w Polsce otrzymała licencję EU Ecolabel przyznaną w zakresie usług sprzątania pomieszczeń

Autor zdjęć: PCBC S.A.

Wszystkim wyróżnionym jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Z okazji naszego jubileuszu zaprosiliśmy specjalnego gościa, którym była Martyna Wojciechowska, dziennikarka, podróżniczka, pisarka, producentka, reżyserka, od 11 lat realizatorka programu „Kobieta na krańcu świata” .

Za wystąpienie ” Niemożliwe nie istnieje, czyli rola pasji w życiu człowieka”  jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieją, że było ono inspiracją dla naszych gości do rozwoju i rozprzestrzeniania idei jakości w najdalsze zakątki świata a hasło „niemożliwe nie istnieje”, stanie się mottem każdego z nas.

Autor zdjęcia: PCBC S.A.

XXIII Polski Dzień Jakości przeszedł już do historii, jednak należy mieć pewność, iż przyświecająca nam idea wyróżniania przedsiębiorców i organizacji mających osiągnięcia w dziedzinie jakości, nie pozwoli nam zaprzestać organizacji uroczystości w kolejnych latach.

Wszystkim jakościowcom mówimy zatem do zobaczenia na kolejnym POLSKIM DNIU JAKOŚCI i jeszcze raz dziękujemy, że byliście z nami!

Wszystkie opublikowane zdjęcia są własnością PCBC S.A.

Pozostałe wydarzenia

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ