Zapraszamy na konferencję - Ocena zgodności produktów nawozowych UE w świetle obowiązków wynikających z polityk zrównoważonego rozwoju - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 31/07/2023

Zapraszamy na konferencję pt. „Ocena zgodności produktów nawozowych UE w świetle obowiązków wynikających z polityk zrównoważonego rozwoju” organizowaną przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Konferencja dedykowana jest:

  • Producentom/importerom/dystrybutorom produktów nawozowych UE

O CZYM BĘDZIEMY MÓWIĆ?

Chcielibyśmy, aby udział Państwa w konferencji pomógł rozwiać przynajmniej część wątpliwości związanych z nowymi aktami prawnymi tj.: Rozporządzeniem (UE) 2019/1009 dotyczącym oceny zgodności produktów nawozowych oraz Dyrektywą CSRD dotyczącą sprawozdawczości przedsiębiorstw w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Oba akty prawne zobowiązują przedsiębiorców do podjęcia działań w zakresie przeglądu dotychczasowej działalności, aktualizacji oferowanych produktów, być może ponownego zdefiniowania celi i priorytetów, które umożliwią rozwój i utrzymanie się przedsiębiorstwa na rynku.

Pragniemy, aby po spotkaniu mieli Państwo świadomość jak poruszać się w nowej biznesowej rzeczywistości.

KTO WYSTĄPI?

Na konferencji prelegentami będą przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Instytutu Ochrony Środowiska, Krajowej Administracji Skarbowej, Stowarzyszenia ESG oraz pracownicy i współpracownicy PCBC S.A.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w dniu 26.09.2023r.

Koszt udziału w Konferencji wynosi 650 zł netto/osoba lub 550 zł netto/osoba w przypadku udziału ≥ 2 osób z jednej firmy.

Szczegółowy Program wydarzenia oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie – https://rejestracja.pcbc.gov.pl/

baner z zaproszeniem na konferencję o produktach nawozowych

 

 

Konferencja została objęta honorowym patronatem przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polską Izbę Przemysłu Chemicznego, Instytut Ochrony Środowiska, Polskie Stowarzyszenie ESG oraz patronatem medialnym przez portal Teraz Środowisko.

Serdecznie zapraszamy!

 

Pozostałe wydarzenia

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ