NEWSLETTER

enpl

SPECJALISTA DS. CERTYFIKACJI

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to firma z sześćdziesięcioletnim doświadczeniemw obszarze badań wyrobów oraz certyfikacji wyrobów i systemów zarządzania. Kierujemy się niezmiennie żelazną zasadą bezstronności, wiarygodności i rzetelności w podejmowanych działaniach. Kluczem do naszego sukcesu są pracownicy o wysokich kompetencjach i najwyższej klasy partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy kolejne projekty.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. certyfikacji

Miejsce wykonywania pracy: Piła, pełen etat

Zakres obowiązków

  • uczestniczy w realizacji procesów certyfikacji zgodnie z ustanowionymi procedurami
  • wykonuje kontrole podmiotów prowadzących działalność w zakresie rolnictwa ekologicznego, w tym pobiera próby do badań
  • utrzymuje kontakt z klientem w sprawach związanych z prowadzonymi procesami certyfikacji rolnictwa ekologicznego
  • przygotowuje dane do wymaganych sprawozdań z działalności zespołu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu związanym z rolnictwem, technologią przemysłu rolno-spożywczego lub pokrewne
  • minimum rok doświadczenia w obszarach powiązanych z rolnictwem i przemysłem rolno-spożywczym
  • prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia Inspektora rolnictwa ekologicznego i doświadczenie w zakresie systemów zarządzania jakością PN/EN ISO 9001, 22000)
pcbc Kariera

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to firma z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze certyfikacji systemów zarządzania, badań i certyfikacji wyrobów oraz organizacji szkoleń. Kierujemy się niezmiennie żelazną zasadą bezstronności, wiarygodności i rzetelności w podejmowanych działaniach. Kluczem do naszego sukcesu są pracownicy o wysokich kompetencjach i najwyższej klasy partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy kolejne projekty.

Dołącz do nas na stanowisko: Młodszy specjalista ds. szkoleń

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Wymiar etatu: pełen etat

Zakres obowiązków:

  • wsparcie sprzedaży szkoleń otwartych i zamkniętych
  • obsługa administracyjna i techniczna szkoleń
  • planowanie harmonogramów
  • współpraca i pozyskiwanie trenerów
  • sporządzanie raportów i statystyk dotyczących szkoleń

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów
  • komunikatywność  i zorientowanie na osiąganie celów
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków lub w telefonicznej obsłudze klienta
  • kreatywność i inicjatywa
  • otwartość na współpracę z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • praktyczna znajomość MS Office

Oferujemy:

  • satysfakcję z bycia członkiem zespołu, który pracuje z pasją
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie działającej 60 lat na rynku
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej o bogatym zakresie usług
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • realną możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, posiadamy własne centrum szkoleniowe
  • dostęp do platformy nauki języka angielskiego i niemieckiego – e-tutor
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku pracy
pracownicy biurowi
ZAMKNIJ