Oferty pracy | PCBC S.A. | Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

NEWSLETTER

enpl

Specjalista ds. certyfikacji (ekologicznych) wyrobów

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to firma z sześćdziesięciopięcioletnim doświadczeniem w obszarze badań wyrobów  i certyfikacji systemów zarządzania. Kierujemy się niezmiennie żelazną zasadą bezstronności, wiarygodności i rzetelności w podejmowanych działaniach. Kluczem do naszego sukcesu są pracownicy o wysokich kompetencjach i najwyższej klasy partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy kolejne projekty.

Dołącz do nas na stanowisku: Specjalista ds. certyfikacji (ekologicznych) wyrobów

Miejsce wykonywania pracy:  Warszawa + inne województwa (stacjonarnie i/lub hybrydowo/online)

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Twoje zadania:

  • uczestniczysz w procesach certyfikacji ekologicznych wyrobów, w tym w auditach/inspekcjach;
  • prowadzisz dokumentację związaną z certyfikacją wyrobów;
  • weryfikujesz aktualność dokumentów odniesienia i przepisów prawnych związanych z prowadzoną certyfikacją;
  • prowadzisz nadzór nad wydanymi certyfikatami;
  • uczestniczysz w projektach związanych z opracowaniem nowych/aktualizacją kryteriów ekologicznych;
  • aktywnie pozyskujesz nowych klientów;
  • utrzymujesz współpracę z Klientami;
  • uczestniczysz w działaniach marketingowych zwiększających rozpoznawalność prowadzonej certyfikacji;
  • regularnie podnosisz swoje kompetencje.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, chemiczne lub towaroznawstwa;
  • doświadczenie w pracy w prowadzeniu kontroli lub certyfikacji wyrobów lub w prowadzeniu inspekcji / auditów;
  • doświadczenie w projektowaniu, badaniu, wytwarzaniu wyrobów pod kątem spełnienia wymagań gospodarki o obiegu zamkniętym;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość norm związanych z zarządzaniem jakością PN-EN/ISO 9001 i/lub posiadanie ukończonego kursu auditora systemu zarządzania jakością.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie działającej 65 lat na rynku;
  • realną możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • uczestniczenie w międzyzespołowych projektach wykraczających poza standardowe obowiązki;
  • możliwość rozwoju zielonych kompetencji;
  • uczestnictwo w projektach w zakresie zrównoważonego rozwoju;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • PPE – Pracowniczy Program Emerytalny;
  • dofinansowanie do zajęć języka angielskiego
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków;
  • przyjazną atmosferę, w profesjonalnym środowisku pracy.
pcbc Kariera

Specjalista ds. kompetencji i systemu zarządzania jakością

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to firma z sześćdziesięciopięcioletnim doświadczeniem w obszarze badań i certyfikacji wyrobów, certyfikacji systemów zarządzania oraz prowadzenia szkoleń. Kierujemy się niezmiennie żelazną zasadą bezstronności, wiarygodności i rzetelności w podejmowanych działaniach. Kluczem do naszego sukcesu są pracownicy o wysokich kompetencjach i najwyższej klasy partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy kolejne projekty.

Dołącz do nas na stanowisku:

Miejsce wykonywania pracy:  Warszawa (stacjonarnie)

  • przygotowanie projektów dokumentów systemowych
  • organizacja spotkań dotyczących zmian w Systemie Zarządzania Jakością
  • kontakt z ekspertami i kompletowanie dokumentów potwierdzających kompetencje
  • organizacja spotkań z ekspertami i przekazywanie im informacji dotyczących prowadzonych  procesów
  • udział w zespole dotyczącym badania bezstronności i potencjalnego konfliktu interesów
  • przygotowanie ofert w zakresie certyfikacji wyrobów medycznych
  • przygotowanie projektów umów
  • aktywne poszukiwanie możliwości rozwoju Biura Certyfikacji Wyrobów Medycznych
  • przygotowanie projektów: komunikatów, tekstów branżowych i publikacji internetowych,  w zakresie usług oferowanych przez Biuro Certyfikacji Wyrobów Medycznych
  • uczestniczenie w tworzeniu i realizacji wydarzeń: webinaria, targi, konferencje
  • rejestrowanie danych dotyczących certyfikacji w bazach wewnętrznych i zewnętrznych

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku o podobnym
    zakresie obowiązków
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziana wiedza z zakresu wyrobów medycznych
  • zaawansowana znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację, minimum B1
  • praktyczna znajomość MS Office
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • otwarta i przyjazna atmosfera w pracy
  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej o bogatym zakresie usług i do kart Multisport
spotkanie biznesowe

Młodszy doradca ds. Rozwoju Rynku

Dołącz do nas na stanowisko: Młodszy doradca ds. Rozwoju Rynku – Certyfikacja Rolnictwa Ekologicznego

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, obszar całej Polski

Wymiar etatu: pełen etat

Zakres obowiązków:

  • pozyskujesz nowych klientów i rozwijasz relacje z obecnymi
  • realizujesz cele ilościowe i jakościowe, w ramach przyjętego budżetu
  • na bieżąco prowadzisz obsługę klientów, w szczególności ustalasz warunki współpracy, przygotowujesz oferty, prowadzisz negocjacje
  • współpracujesz z podwykonawcami
  • aktywnie uczestniczysz w realizacji planów strategicznych Spółki

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B, minimum rok,  mile widziane w branży usług certyfikacyjnych rolnictwa ekologicznego
  • praktyczna znajomość nowoczesnych narzędzi wspierających procesy sprzedaży B2B
  • komunikatywność  i zorientowanie na osiąganie celów
  • kreatywność i inicjatywa
  • mile widziana znajomość tendencji usług w budowaniu zrównoważonego rozwoju
  • prawo jazdy Kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie działającej 65 lat na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej o bogatym zakresie usług,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków,
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

pracownicy biurowi

Cenimy prywatność użytkowników

Dostosuj Odrzuć Akceptuj wszystko

Dostosuj preferencje dotyczące zgody

Niezbędne
Zawsze aktywne

Funkcjonalny

Analityka

Wydajność

Odrzuć Zapisz ustawienia Akceptuj wszystko