NEWSLETTER

enpl

Praktykant w Zespole ds. Certyfikacji Ecolabel

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. o firma z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze certyfikacji systemów zarządzania, badań i certyfikacji wyrobów oraz organizacji szkoleń.  Kierujemy się niezmiennie żelazną zasadą bezstronności, wiarygodności i rzetelności w podejmowanych działaniach. Kluczem do naszego sukcesu są pracownicy o wysokich kompetencjach i najwyższej klasy partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy kolejne projekty.

Dołącz do nas na stanowisko: Praktykant w Zespole ds. Certyfikacji Ecolabel

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Wymiar etatu: pół etatu (umowa zlecenie)

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w bieżących pracach administracyjnych
  • przygotowywanie projektów dokumentów w zakresie oznakowania ekologicznego
  • udział w opracowywaniu dokumentacji certyfikacyjnej
  • wsparcie w pozyskiwaniu klientów
  • wsparcie marketingowe
  • tworzenie raportów i statystyk
  • obsługa urządzeń biurowych

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe, lub w trakcie IV-V  roku studiów (chemiczne / ochrona środowiska lub pokrewne)
  • komunikatywność i zorientowanie na osiąganie celów
  • kreatywność i inicjatywa
  • otwartość na współpracę
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • praktyczna znajomość MS Office

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze certyfikacji EU Ecolabel
  • odpowiedzialne i różnorodne zadania
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę dla Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. z siedzibą w Warszawie (02-844), przy ul. Puławskiej 469 na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją:

[ ] danego procesu rekrutacyjnego,

[ ] przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.”

Uprzejmie informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na aplikacje, które spełniają nasze wymagania.

pracownicy biurowi
ZAMKNIJ