IQNET Day 2021 - We are IQNET - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 10/11/2021

Pierwsze w historii obchody IQNET Day przypadają na 11 listopada 2021 r. Przewodnim hasłem tego wydarzenia jest hasło We are IQNET

Oficjalny plakat z okazji obchodów IQNET Day 2021

To święto całej społeczności IQNET, które ma na celu uczczenie daty powstania tego stowarzyszenia oraz ludzi i organizacji, które za nim stoją.

Kim jest IQNET?

To Międzynarodowa sieć jednostek certyfikujących IQNET, która stanowi najliczniejszą, renomowaną sieć jednostek certyfikujących na świecie. Działa od 1990 r. i obecnie zrzesza 37 jednostek certyfikujących z całego świata. Każda z tych jednostek jest liderem w swoim regionie.

 

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. jest partnerem IQNET od 1997 r.  Członkostwo PCBC S.A. w IQNET, to efekt uznania naszych kompetencji jako jednostki certyfikującej systemy zarządzania.

Ekskluzywny certyfikat IQNET Partner

Członkostwo to oznacza również, że na całym świecie certyfikaty systemów zarządzania wydane przez PCBC S.A. uzyskują globalną akceptację i promocję partnerskich jednostek certyfikujących.

Jakie są Korzyści dla naszych klientów z uczestnictwa PCBC S.A. w IQNET ?

  • Certyfikowana organizacja jest kojarzona z międzynarodową marką, której nie może zapewnić żadna inna lokalna jednostka certyfikująca
  • Organizacja jest związana z największą, najbardziej wiarygodną i rzetelną siecią certyfikacyjną na świecie a dane firmy są umieszczone w międzynarodowej bazie IQNET certyfikowanych firm
  • Organizacja otrzymuje certyfikat IQNET w połączeniu z certyfikatem PCBC S.A.
  • Poprzez międzynarodową rozpoznawalność IQNET i jej Partnerów, ułatwione są kontakty i relacje biznesowe z lokalnymi klientami, międzynarodowymi detalistami i nabywcami, podmiotami publicznymi i organizacjami pozarządowymi
  • Organizacja uzyskuje dostęp do uprzywilejowanych informacji na temat oceny zgodności za pośrednictwem PCBC S.A.
  • Organizacja ma możliwość wykorzystywania znaku certyfikacji IQNET w materiałach promocyjnych i komunikacyjnych
  • Organizacja ma dostęp do innowacyjnego portfolio programów państw członkowskich i usług międzynarodowych za pośrednictwem PCBC S.A. (np. Akademia IQNET).

Jesteśmy dumni, że należymy do Międzynarodowej Sieci Jednostek Certyfikujących IQNET, której reputacja oraz wysokie kompetencje, czynią ją najbardziej wiarygodną i rzetelną organizacją certyfikującą na świecie. We are IQNET !!

 

Pozostałe wydarzenia

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ