Szkolenie online - Dokumentacja EU Ecolabel dla kosmetyków i produktów do pielęgnacji zwierząt, zgodnie z decyzją Komisji (UE) 2021/1870 - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 31/01/2022

znak EU ecolabel

W październiku 2021 została opublikowana NOWA decyzja Komisji (UE) 2021/1870 ustanawiająca kryteria ekologiczne EU Ecolabel dla produktów kosmetycznych i produktów do pielęgnacji zwierząt. Nowa decyzja obejmuje nie tylko kosmetyki spłukiwane, ale również kosmetyki niespłukiwane oraz produkty do pielęgnacji zwierząt. Tym samym powiększa się zakres produktów, które mają możliwość uzyskania certyfikatu EU Ecolabel .

Aby zapoznać Państwa z wprowadzonymi zmianami przygotowaliśmy szkolenie dedykowane dla producentów produktów kosmetycznych oraz produktów do pielęgnacji zwierząt.

Szkolenie online – Dokumentacja EU Ecolabel dla kosmetyków i produktów do pielęgnacji zwierząt, zgodnie z decyzją Komisji (UE) 2021/1870

Szkolenie ukierunkowane jest na przekazanie praktycznej wiedzy w zakresie tworzenia i wypełniania wniosku, deklaracji surowców spójnej ze składem recepturowym, a także oceny pod względem aktualności kart charakterystyki otrzymanych od dostawców /producentów surowców zawierającej wszystkie wymagane elementy programowe.

Szczegółowy Program, termin oraz cena szkolenia dostępne są na stronie szkolenia O203.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pozostałe wydarzenia

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ