Audyty bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych dla podmiotów leczniczych - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 09/08/2022

W związku z  Zarządzeniem nr 68/2022/BBIICD Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 20.05.2022 r., pojawiła się możliwość refundowania inwestycji mających  na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych świadczeniodawców.

Zmiany techniczne i polityczne w otaczającym nas świecie powodują ciągły wzrost zagrożeń dla bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Jednocześnie zmiany w regulacjach prawnych powodują wzrost obowiązków w zakresie ochrony danych oraz zagrożenia, spowodowane odpowiedzialnością za niedołożenie odpowiednich starań mających na celu ochronę danych. Warunkiem uzyskania refundacji jest przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa, wykazującego, iż poczynione inwestycje przyczyniły się do poprawy sytuacji w przedmiotowej dziedzinie.

PCBC S.A. jest wiodącą polską jednostką certyfikującą, cenionym partnerem licznych Instytucji na terenie naszego Kraju oraz poza nim. Współpracujemy z polskimi podmiotami gospodarczymi i instytucjami przyczyniając się do ich rozwoju. Dysponujemy znakomitą kadrą audytorską i cieszymy się najwyższą wiarygodnością.

Realizujemy audyty bezpieczeństwa, jako uprawniona jednostka oceniającą zgodność, akredytowana zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 kwietnia 2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku (Dz. U. z 2017 r. poz. 1398 oraz z 2018 r. poz. 650 i 1338) w zakresie właściwym do podejmowanych ocen bezpieczeństwa systemów informacyjnych i dysponujemy auditorami posiadającymi wymagane certyfikaty lub praktykę zgodnie z wymaganiami określonymi w Zarządzeniu nr 68/2022/BBIICD Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 20.05.2022 r.

Zapraszamy podmioty lecznicze, zainteresowane podniesieniem poziomu bezpieczeństwa swojego systemu teleinformatycznego, do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy proste procedury i dotrzymanie terminów.

Kontakt: Krzysztof Moch e-mail: kmoch@pcbc.gov.pl; tel. +48 22 46 45 306, +48 606 459 912

Pozostałe ważne informacje

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ