Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 24/04/2018

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na pierwszą tego typu i jedyną w Polsce konferencję pt. „WYZWANIA DLA DETERGENTÓW W OBSZARZE CERTYFIKACJI ECOLABEL”, która odbędzie się w Warszawie, w dniu 23 maja 2018 r.

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli:

  • firm produkujących detergenty,
  • dostawców komponentów / surowców,
  • dostawców opakowań,
  • działu handlowego i marketingu odpowiadających za budowanie ekologicznego wizerunku firmy,
  • sieci handlowych produkujących pod marką własną,
  • firm świadczących usługi sprzątania wewnątrz pomieszczeń.

Celem konferencji jest :

Dostarczenie informacji oraz przedstawienie korzyści wynikających z wprowadzania na rynek produktów przyjaznych dla środowiska, spełniających wysokie standardy jakościowe i zdrowotne zgodne z kryteriami EU Ecolabel.

Uczestnicy poznają też zalety stosowania tego standardu ekologicznego w budowaniu przewagi konkurencyjnej na międzynarodowych rynkach.

ecolabel

 

Oznakowanie ekologiczne ECOLABEL to oficjalne, europejskie wyróżnienie, funkcjonujące na rynku od 25 lat. Już ponad 54 tys. wyrobów i usług w Europie zostało wyróżnionych tym prestiżowym oznakowaniem.Obecnie w Polsce certyfikacją Ecolabel objęto 37 podmiotów, co daje ponad 2600 wyrobów opatrzonych logiem EU Ecolabel dostępnych na rynku.

 

Informacje organizacyjne dotyczące konferencji, szczegółowy Program oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie https://rejestracja.pcbc.gov.pl

Pozostałe wydarzenia