Współpraca PCBC z e-nform Sp. z o.o. - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 31/01/2024

Mamy przyjemność ogłosić oficjalne rozpoczęcie współpracy z nowym partnerem biznesowym – firmą E-nform Sp. z o.o.

W kontekście przepisów Dyrektywy Unijnej dotyczącej ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa, rozmawiamy coraz więcej o roli sygnalistów w podmiotach sektora prywatnego i publicznego. Sygnaliści odgrywają kluczową rolę w ujawnianiu nieprawidłowości, identyfikowaniu zagrożeń oraz doskonaleniu wewnętrznych procesów, co wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa i skuteczności działania organizacji.

E-nform Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna i doradcza specjalizująca się w obszarze compliance. Z powodzeniem stworzyła platformę dla sygnalistów (whistleblowing system), opartą na wieloletnim doświadczeniu w wdrażaniu systemów zgłaszania naruszeń. Dzięki kompetencjom eksperckim z zakresu audytu, kontroli wewnętrznej, przeciwdziałania nadużyciom, systemów bezpieczeństwa oraz inżynierii oprogramowania, E-nform dostarcza profesjonalne i kompleksowe usługi zaspokajające potrzeby klientów.

Profesjonalne szkolenia z obszaru compliance

Wspólnie – PCBC i E-nform Sp. z o.o. rozpoczyna cykl profesjonalnych szkoleń z zakresu compliance, z naciskiem na praktyczne aspekty wdrażania i utrzymania systemów zgłaszania naruszeń. Dzięki doświadczonym ekspertom-praktykom, nasze szkolenia pozwolą zrozumieć wymagania prawne, standardy oraz specyficzne aspekty tych zagadnień, umożliwiając skuteczne zaplanowanie i wdrożenie procesów w organizacjach.

Oferta przygotowanych przez nas szkoleń dostępna jest tutaj

Bądźcie z nami na bieżąco! O dalszych wspólnych działaniach opowiemy wkrótce. Nie możemy się doczekać, aż nasze nowe produkty ujrzą światło dzienne!

Pozostałe wydarzenia

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ