Katalog produktów i usług z oznakowaniem EU Ecolabel polskich producentów - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 22/11/2023

Z przyjemnością przedstawiamy przygotowany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji (PCBC) elektroniczny Katalog produktów i usług z oznakowaniem EU Ecolabel polskich przedsiębiorców.

W katalogu przedstawione są usługi i produkty tych certyfikowanych przez PCBC firm, które przyjęły zaproszenie do projektu oraz z entuzjazmem poparły ideę wspólnej promocji.

Co motywowało nas do stworzenia tego katalogu?

W szczególności zależy nam na:

Edukacji i Świadomości

Chcemy dostarczać konsumentom, firmom oraz instytucjom wartościowych informacji na temat znaczenia i korzyści związanych z produktami oznakowanymi EU Ecolabel. Dążymy do budowania świadomości ekologicznej, która przyczynia się do bardziej zrównoważonego stylu życia.

Wspieraniu Zrównoważonego Rozwoju

Poprzez promocję produktów i usług oznakowanych EU Ecolabel wspieramy firmy i przedsiębiorstwa w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. Katalog stanowi tylko początek naszych działań – planujemy jego kolejne edycje, które będą jeszcze bardziej rozbudowane i zróżnicowane. Naszym celem jest kontynuowanie inicjatywy i wspieranie coraz większej liczby firm w promowaniu ekologicznych rozwiązań.

Ułatwianiu Wyboru

Nasz katalog ma ułatwić konsumentom oraz przedsiębiorstwom dokonywanie świadomych wyborów. Dzięki przedstawionym informacjom, użytkownicy mogą poznać, a przez to łatwiej znaleźć certyfikowane produkty, które nie tylko spełniają ich potrzeby, ale także odpowiadają ich wartościom. W kolejnych edycjach zamierzamy poszerzać zakres katalogu, prezentując jeszcze szerszą gamę produktów objętych certyfikatem EU Ecolabel.

Wspieraniu Producentów/Dystrybutorów/Importerów

Poprzez przedstawienie produktów i usług w naszym katalogu, wspieramy producentów i dostawców, którzy inwestują w zrównoważone praktyki i spełniają rygorystyczne standardy EU Ecolabel. Wierzymy, że nasz katalog będzie inspiracją dla wszystkich, którzy dążą do bardziej ekologicznego podejścia w biznesie.

Dziękujemy wszystkim firmom, które podjęły wyzwanie udziału w naszym projekcie. Wierzymy, że ich obecność w katalogu będzie inspiracją dla innych, a nasze wspólne wysiłki przyczynią się do budowania świadomości ekologicznej i bardziej zrównoważonej przyszłości. Zapraszamy do odkrywania produktów tych wyjątkowych firm!

Katalog EU Ecolabel, przygotowany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji

Katalog, jako rezultat naszego wspólnego wysiłku, zostanie wkrótce opublikowany również na stronie Komisji Europejskiej dedykowanej oznakowaniu ekologicznemu EU Ecolabel. To dla nas zaszczyt i potwierdzenie wysokiej jakości naszej inicjatywy.

Pozostałe ważne informacje

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ