Jakość w Urzędzie Miasta Nowego Targu - PCBC S.A.

Zapisz się na nasz
NEWSLETTER

enpl

Utworzono: 17/10/2016

10 października br. Burmistrz Nowego Targu, Pan Grzegorz Watycha, odebrał z rąk Wiceprezes Zarządu PCBC S.A., Pani Anny Wyroby, Certyfikat Jakości ISO 9001-2015.

Zakres certyfikacji objął świadczenie usług dla mieszkańców – wykonywanie zadań własnych gminy, zadań zleconych z zakresu administracji rządowej oraz zadań powierzonych.

System Zarządzania Jakością został wdrożony w Urzędzie Miasta w roku 2007, a w kolejnych latach był doskonalony w ramach realizacji „Programu doskonalenia jakości usług publicznych w Urzędach Dolnego Śląska i Małopolski z wykorzystaniem doświadczeń Urzędu Miasta w Dzierżoniowie” oraz programu „Nowoczesna Administracja samorządowa”.

Otrzymana podczas audytu dokonanego przez PCBC S.A. rekomendacja jest dowodem na to, że Urząd spełnia wymagania normy PN-EN ISO 9001:2015-10.

Wdrażanie Systemu Zarządzania Jakością w Urzędzie Miasta w Nowym Targu jest odpowiedzią na współczesne wyzwania stawiane administracji samorządowej, a w szczególności oczekiwań klientów w aspekcie jakości ich obsługi.

Pozostałe ważne informacje

Strona pcbc.gov.pl wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z polityką cookies.
ZAMKNIJ